SVENTES JAUNIEŠI DAUGAVPILS NOVADA JAUNATNES SALIDOJUMĀ

  1. un 4. augustā mācību poligonā ”Meža Mackeviči” Vaboles pagastā, notika 10. Daugavpils novada jaunatnes salidojums! Šogad tas tika veltīts patriotisma tēmai. Pasākumā piedalījās arī Sventes pagasta jaunieši.

Salidojuma programma bija spilgta un atraktīva. Arī šogad tika izmantots jaukto komandu sadalījums, jo tas sekmē jauniešus darboties kopā un veidot komunikāciju savā starpā. Pēc instruktāžas, komandu sadalījuma, salidojuma sporta daļa varēja sākties!

Jauniešiem vajadzēja izdomāt nosaukumu savām komandām un iziet apli ar sekojošām distancēm: “Vaboles sēņotāji”, ”Snaiperi”, “Reāla kauja”, “Smilšu karalauks”, “Lāčplēša izaicinājums”, “Jaunie novada sargi”. Vakarā visas komandas piedalījās mājas darbu prezentācijā.

Vakara gaitā jauniešus sagaidīja diskotēka, dažādas aktivitātes un laba atpūta draugu lokā. Paralēli aktivitātēm, pagastu komandas saziedoja daudz noderīgu lietu priekš Daugavpils reģionālās slimnīcas bērnu nodaļas pacientiem. Par to viņiem īpašs paldies!

Svētdiena arī bija tikpat spraiga un aktīva. Jauniešus sagaidīja militārā stafete un bruņojuma un ekipējuma izstāde. Jaunieši uzzināja daudz lietderīgas informācijas par Nacionāliem bruņotiem spēkiem un iespējām saistīt savu nākotni ar militāro dienestu. Noslēgumā visus gaidīja apbalvošanas ceremonija. Pasākuma dalībnieki saņēma piemiņas balvas no sponsoriem.

FOTOGALERIJA