Sagaidot Jauno 2023.gadu!

Ir nedaudz dīvaina sajūta gadu mijā – lai gan aiz loga jau jaunais gads, ārā valda peļķes un lietussargi, bet sirds un domas tik un tā  ilgojas pēc kaut kā gaiša un balta, pēc tīra un patiesa. Vecgada vakarā ir tāda tradīcija – atcerēties visu to, kas ir bijis labs, un atvadīties no visa, kas ir bijis slikts. Gan katrs atsevišķi, gan visi kopā esam gan priecājušies un smējušies, piemēram, svinot pagasta svētkus, gan ar šausmām sekojuši ziņu raidījumiem. Runā, ka pie visa vainīgs tīģeris – kā jau nežēlīgs plēsējs tas ir plosījies cilvēku sirdīs, vārdos un darbos. Vai tiešām tas tā ir? Kāda sena leģenda vēsta, ka katram cilvēkam dvēselē cīnās 2 plēsēji- viens labs, līdzjūtīgs un izpalīdzīgs, otrs – ļauns, skaudīgs un nežēlīgs. Kurš uzvar? Tas, kuru paši vien barojam ar saviem vārdiem, domām un darbiem!

Vecgada vakarā Sventes Tautas namā sanākušos aicinājām ļauties labam garastāvoklim, jokiem un smiekliem, lai mūzika un deja piepildītu prātus un sirdis un jaunajā gadā visi ieietu tikai ar labām domām un darbiem!

Pasākuma laikā ar jestrām dejām priecēja VPDK “Ezerzvani”, tika pareģota nākotne un atpazīti visdažādākie zaķi visneiedomājamākajās vietās, pasākuma noslēgumā tika pasniegtas pateicības un balvas māju un pagalmu noformējuma konkursa “Skaistais Ziemassvētku laiks” dalībniekiem.

Lai Jaunais gads nāk ar jauniem sapņiem un iecerēm! Veselību, mīlestību, stipru garu un pāri visam – laimi! Jo laimīgs cilvēks rada un vairo laimi!