ROKDARBU IZSTĀDE KONKURSS „ES – SAVAI ZEMĪTEI”

02.martā sievietes no interešu grupas ”Sventes pērlītes” piedalījās rokdarbu izstādē “ES – savai zemītei”, kas notika Daugavpils Vienības namā. Izstādē bija skatāmi  konkursā iesniegtie Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada iedzīvotāju un meistaru  rokdarbu darinājumi.  Kopumā bija iesniegti vairāk nekā 130 darbi, ko darinājuši 66 dalībnieki un  visi darbi piedalās konkursā.

Žūrija izvērtēja iesniegtos rokdarbus četrās kategorijās: tamborējumi, adījumi, izšuvumi un bižutērija un dalībnieces saņēma  1. un 2. pakāpes apbalvojumus katrā rokdarbu veidā un daļā, kā arī atzinības rakstus “Par krāsas un formas oriģinalitāti” un  pateicības.

Dalībnieces no Sventes pagasta arī saņēma godalgotus apbalvojumus par saviem rokdarbiem. Kā viens no labākajiem darbiem bija atzīta Annas Pučkas izšūtā glezna “Magones”, par kuru rokdarbniece saņēma 2.pakāpes apbalvojumu.  2. pakāpes apbalvojumu saņēma arī Vilhelmina Patrina par  tamborētām krellēm un 3. pakāpes apbalvojumu saņēma Anastasija Gernate par bižutērijas komplektu no polimērmāla. Visas dalībnieces, kuras piedalījās izstādē konkursā saņēma pateicības par piedalīšanos.