PEINTBOLS UN LĀZERTAGS

Kas ir peintbols?

Peintbols (angliski “paintball” – bumbiņa ar krāsu) – tā ir sporta spēle, kurā spēlētāji, aprīkoti ar pneimatiskiem ieročiem, kuriem izmanto ar krāsu piepildītas bumbiņas, cenšas “nošaut” pretinieku.
Ja spēlētājā trāpa ar bumbiņu, viņš izstājas no spēles un viņam jāpamet spēles laukums līdz nākamai spēlei. Viena spēle ilgst līdz 10 minūtēm.

Vai bīstams ir peintbols?

Pēc bīstamības pakāpes, peintbols ir viena no mazāk bīstamām aktīvas atpūtas spēlēm. Kā arī citas aktīvas atpūtas spēles, peintbolā
spēlētājiem ir jābūt aprīkotiem ar speciālu aprīkojumu, lai aizsargātu sevi no traumām. Peintbolā bumbiņa var sasniegt ātrumu līdz 90 metriem sekundē.
Bumbiņas nelielais svars nevar sagādāt nopietnus miesas bojājumus.

No kāda vecuma var spēlēt peintbolu?

Peintbolu ir vēlams spēlēt, sākot ar 13 gadu vecuma sasniegšanu. Pats galvenais, ir ievērot visus drošības noteikumus.

Lāzertags

Lāzertags ir komandu spēle, kura tika izveidota stratēģiskiem treniņiem. Lāzertags ir teicama izvēle visiem spēlētājiem, neatkarīgi no vecuma un fiziskās gatavības.
Lieliska sporta un adrenalīna deva aktīvai atpūtai.
Kā arī šāda spēle ir pilnīgi droša, jo nav ložu, kas lido. Ir tikai infrasarkanā lāzera stars, papildapgaismojums šāvienam, pēc kura var saprast, ka pretinieks jums šauj.
Pasākumā tiks izspēlētas dažādas misijas, izmantojot visdažādākās papildus ierīces.
Svaigs gaiss, kārtīga izkustēšanās un neaizmirstamās emocijas. Gluži kā datorspēle, tikai svaigā gaisā un sportiskā garā ar nekaitīgiem infrasarkano lāzeru ieročiem. Aizrautība garantēta!

Lāzertaga priekšrocības.
– Nav sāpīgi, ka trāpa;
– Par munīciju nav jāmaksā, šauj cik vēlies;
– Var spēlēt dalībnieki, sākot ar 6 gadu vecumu;
– Precīzs trāpījums līdz pat 250 metriem, ko laikapstākļi neietekmē;
– Aizrautīgas misijas ar speciālu papildus aprīkojumu, elektroniski kontrolpunkti ar laika atskaiti pēc to ieņemšanas un citi;
– Pēc pasākuma iespējams apskatīties precīzu statistiku, cik katrs izšāvis, trāpījis, cik pašam trāpīts. No tā var uztaisīt dažādus titulus un apbalvojumus;
– Kaut kas jauns un ļoti reālistisks.

+371 29849940

paintball.d@gmail.com