Labā garastāvokļa vakars

2016. gada 1. aprīlī Sventes Tautas namā 3. reizi pulcējās jaunieši no Daugavpils novada Tradicionālajā “Labā garastāvokļa vakarā”.

Šis bija gangsteru vakars, kurā pulcējās ietekmīgākās gangsteru ģimenes no Līksnas, Laucesas, Salienas, Medumiem, Skrudalienas, Višķiem, Vecsalienas, Demenes, Naujenes un Sventes. Vakara vadītāji piecēla kājās visus klātesošos, lai sagaidītu mafijas “Krustēvu”.

Pēc apdullinošas lielgabala zalves, melnā mētelī tērpies ar sarkanu rozi rokās nāca krustēvs ar uzrunu un pateicību klātesošajiem. No klātesošo pagastu ģimeņu galvām tika paņemti zvēresti, un svinīgi, katrs atbildīgais, tika apķerts 3 reizes. Koncerta laikā krustēvs vadīja konkursus ar pagasta ģimeņu galvām. Jaunatne savukārt rādīja savus priekšnesumus pusotru stundu garumā.

Visi gangsteri varēja uzzināt savu likteni un nofotografēties pie likteņa sienas. Koncerta laikā, svinīgas mūzikas pavadībā, visi tika cienāti ar picām.

Pēc koncerta visas gangsteru ģimenes svinīgi fotografējās nākamajām paaudzēm.

Pēc fotografēšanās visas ģimenes iztrakojās diskotēkā.

Liela pateicība pagastiem, kuri piedalījās šajā pasākumā, īpaša pateicība Sventes pagasta jaunatnei un man, “krustēvam”.

 Viktors Petaško  “krustēvs”

Sventes Jaunatnes lietu speciālists

Vairāk skat.fotogalerijā