KALKŪNĒ, MEDUMOS UN SVENTĒ AIZVADĪTA KVESTA SPĒLE “PA MASĻEŅICAS PĒDĀM”

Kvesta spēles “Pa Masļeņicas pēdām” galvenais mērķis bija sniegt iespēju Medumu, Sventes un Kalkūnes pagasta jauniešiem iespēju doties dabā, pavadīt savu brīvo laiku kopā ar savu ģimeni un draugiem, veicināt veselīgu dzīvesveidu, kā arī sagaidīt Masļeņicas svētkus izmēģinot sevi detektīvu lomā piedaloties kvesta aktivitātēs.

Pagājušajā gadā tika organizēta pirmā Kalkūnes jauniešu centra kvesta spēle “Citāda Masļeņica”, kas norisinājās Kalkūnes pagastā, un tā tika ļoti labi novērtēta un guva labas atsauksmes kvesta dalībnieku vidū. Līdz ar ko šogad Kalkūnes jauniešu centrs piedāvāja Medumu, Sventes un Kalkūnes pagastu jauniešiem piedalīties jaunā kvesta spēlē “Pa Masļeņicas pēdam”.

Kvesta spēle “Pa Masļeņicas pēdam” norisinājās šogad 5. un 6. martā visos trīs pagastos vienlaicīgi, līdz ar ko kvesta dalībnieki varēja izvēlēties piedalīties kvestā sava pagastā, vai doties uz kaimiņu pagastu un caur šo pasākumu iepazīt to. Pasākumā jaunieši iesaistījās gan individuāli, gan pārī ar draugiem, gan jaunieši kopā ar saviem vecākiem, kā arī jaunieši ar jau saviem bērniņiem, kopumā veidojot 26 jauniešu komandas. Komandu uzdevums bija atrast 8 QR kodus, kas tika noslēpti Jaunsventes parkā, Medumu parkā un Kalkūnes jauniešu centra teritorijā, un izpildīt visus 8 uzdevumus, kas bija sākumā jāatšifrē no katra QR koda. Kvesta spēle “Pa Masļeņicas pēdam” apvienoja sevī meklēšanas azartu, digitālo rīku izmantošanu, prāta uzdevumus, ka arī jaunu zināšanu ieguvi par Masļeņicas svētkiem. Visas kvesta spēles komandas prezentēja ļoti labus rezultātus, līdz ar ko arī saņēma kvesta spēlei atbilstošas balvas.

Kalkūnes jauniešu centrs izsaka lielu pateicību visiem kvesta spēles dalībniekiem par piedalīšanos un labajiem vārdiem ko esam saņēmuši kvesta spēles laikā. Paldies Jums, par to ka piedaloties kvestā Jūs ievērojāt valstī aktuālos epidemioloģiskās drošības ierobežojumus. Vēlamies izteikt īpašu PALDIES, Kalkūnes, Sventes un Medumu brīvprātīgajiem jauniešiem, kas mums ir palīdzējuši sagatavot šo pasākumu.

Sagatavoja:

Kalkūnes jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Natālija Polovaja