Jauniešu pasākums ” Labā garastāvokļa vakars “

  10. aprīlī Sventes Tautas namā notika „Labā garastāvokļa vakars”.

Pasākumā piedalījās 12 pagastu jaunieši. Priecē tas, ka šogad labā garastāvokļa vakaru apmeklēja par pieciem pagastiem vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Lai ciemiņu noskaņojums kļūtu arvien labāks, jau pirms pasākuma sākuma tika rādītas jautrākās bērnības multfilmas. Bet paši dalībnieki pārģērbās un pucējās, lai atbilstu vakara dreskodam  – meitenes Merilinas Monro stilā, bet zēni – ar ūsām (līmētām, zīmētām, tetovētām vai audzētām) un kaklasaitēs.

Vakara gaitā dalībnieki piedzīvoja ārkārtas evakuāciju, jo tika konstatēta ārkārtēja jautrā garastāvokļa noplūde. Klātesošie tika cienāti ar „laimes drapēm”, picām un ābolu sulu. Tika pārbaudīta arī jauniešu izveicība, ātrums un sadarbības prasmes darboties komandā. Vakara dalībnieki bija sagatavojuši atjautīgus un humora piesātinātus priekšnesumus, atbilstoši vakara tematikai. Ar īpašu interesi tika skatīta prezentācija par „Labā garastāvokļa vakara” norisi iepriekšējā gadā. Diskotēkas laikā tika rādīti vakara gaitā nofotografētie mirkļi. Jaunieši jutās brīvi un atraisīti un uz mājām devās izdejojušies, priecīgi un smaidīgi.

          Pateicos jaunatnes lietu atbildīgajiem un pagastu jauniešiem par atsaucību, jautrajiem priekšnesumiem un aktīvu piedalīšanos piedāvātajās aktivitātēs.

Ticu, ka šajā dienā Sventes Tautas namā apmēram 100 jauniešiem garastāvoklis kļuva daudz labāks nekā tas ir parasti ikdienā. Šķiet, ka „Labā garastāvokļa vakars” ir izveidojies par tradīciju, kuru turpināt man ir goda lieta.

Viktors Petaško

Vairāk skat. fotogalerijā!