Eglīte pirmsskolas vecuma bērniem!

27.decembrī Sventes Tautas namā sanāca pirmsskolas vecuma bērni un viņu vecāki un vecvecāki, lai svinētu svētkus. Ar nepacietību bērni gaidīja svētkus, rotaļas, Salatēti un dāvanas, bet diemžēl melnā Raganiņa nozaga sniegu. Kā gan Salatētis lai brauc ciemos pie bērniem, ja nav sniega? Sabēdājās bērni. Rūķu mamma ar saviem palīgiem – rūķīšiem mierināja, gan jau kaut ko izdomās. Kā īstā brīnumzemē eglītē pēkšņi iemirgojās jautrās gaismiņas un visi devās ap eglīti rotaļās. Pēc neilga laika ieradās Raganiņa ar visu sniegu, jo viņai vienai bija kļuvis ļoti skumji un viņa vēlējās ar bērniem svinēt svētkus. Bērni, sagaidījuši sniegu, sāka pikoties. Malā nestāvēja arī vecāki. Tā bija īsta sniega kauja! Drīz visus iepriecināja Salatēta balss. Viņš ieradās ar lielu dāvanu maisu. Bērni bija neizpratnē, sniega ārā taču nav… Salatētis parādīja savas uzlabotās kamanas – tās bija uz riteņiem! Nu sākās lieli prieki! Rūķīši vilka kamanas, kurās Salatētis ar bērniem vizinājās apkārt eglei.

            Pēc kopīgas fotografēšanās pie eglītes, bērni devās pie Salatēta, lai noskaitītu kādu pantiņu vai nodziedātu dziesmiņu un saņemtu dāvanas.

            Salatēta lomā iejutās Staņislavs Pilacis, rūķu mamma bija Sana Petaško, rūķīši   Sanita  Prekele un Ričards Petaško, raganiņa – Karolīne Vasiļevska.

Vairāk skat. fotogalerijā!