Vieglatlēti atgriezās ar medaļām

Ar divām zelta, vienu sudraba un vienu bronzas godalgu no Latvijas čempionāta U-18 un U-20 vecuma grupā vieglatlētikā atgriezās Daugavpils novada sporta skolas audzēkņi.

U-18 vecuma grupā trīssoļlēkšanā diezgan pārliecinoši uzvarēja Maļinovas pagastā dzīvojošā Marina Andrejeva, viņas rezultāts bija 12m 10cm, un tuvākā sekotāja tika apsteigta tieši par pusmetru. Tāllēkšanā Marina bija otrā ar teicamu rezultātu 5m 86cm – pirmo reizi kādam no Daugavpils novada sporta skolas audzēkņiem, izpildot sporta meistarkandidāta normu. Taču, neskatoties uz labajiem sasniegumiem, ne Marina, ne viņas treneri Jana un Dmitrijs Hadakovi pēc sacensību beigām īstu gandarījumu neizjuta, jo Marinai tāllēkšanā pietrūka nieka 4 cm, lai tiktu izpildīts normatīvs (5m 90cm) startam Eiropas jauniešu čempionātā. Pēdējā iespēja to izpildīt būs 1.jūlijā Latvijas Olimpiādē, turēsim īkšķus, ļoti gribās, lai Marina un viņas treneri par savu smago darbu tiktu atalgoti ar startu Eiropas čempionātā.

U-20 vecuma grupā vesera mešanā uzvarēja sventiete Regīna Aņisjko, kuru trenē Jānis Petrovskis, bet trešo vietu 110m barjerskrējienā izcīnīja maļinovietis Dmitrijs Jefimovs, treneri Jana un Dmitrijs Hadakovi.

Līdz ar šīm sacensībām noslēdzās Latvijas jaunatnes 2016 gada čempionāti vieglatlētikā, kurus varētu atzīt par veiksmīgiem Daugavpils novada sporta skolas audzēkņiem, jo izcīnītas 3 zelta, viena sudraba un 3 bronzas medaļas.

Attēlā: Treneris Dmitrijs Hadakovs un viņa audzēkņi, Latvijas čempionāta medaļnieki Dmitrijs Jefimovs un Marina Andrejeva.

Daugavpils novada
sporta skolas direktors
Jānis Skrinda