Sventes pagasta individuālā kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē!

17. oktobrī Sventes pagasta Tautas namā dambretisti cīnījās par Sventes pagasta kausu. Uzvarētāju vidū bija sportisti no Sventes, Daugavpils un Lietuvas!

Pēc 9 nospēlētājām kārtām, ar 6.5 iegūtājiem punktiem, vīriešu konkurencē uzvarēja Sventes pagasta pārstāvis Nikolajs Konstantinovs. Otrās vietas ieguvējs ir Anīkšču(Lietuvas) sporta meistars Valdas Veršulis, savukārt trešajā vietā  Zarasu(Lietuvas) sporta meistars Jozs Golvons.

Arī sieviešu grupā uzvaru  izcīnīja sventiete Olga Juzupova, kura ar 5.5 iegūtajiem punktiem apsteidza Lietuvas dambretistes Zitu Sriubieni(Anīkšči) un Onuti Pikauskieni(Zarasi).

Daugavpilietis Edgars Kumpiņš ar iegūtajiem 4.5 punktiem palika nepārspēts jauniešu sacensībās, otrās vietas ieguvējs kļuva Valentīns Meinerts no Sventes, trešo ieguva Leonīds Murevičs no Daugavpils.

Sacensībās starp jaunietēm, 1. vieta tika Simonai Ščotkinai (Jonava, Lietuva), otrajā vietā –  Viktorija Ivanova (Sventes vidusskola).