Sventes pagasta čempionāts zemledus makšķerēšanā.

28.februarī uz Sventes ezera notika Sventes pagasta čempionāts zemledus makšķerēšanā. Šogad sacensībās piedalījās 30 dalībnieki.

Sacensību noslēgumā,pēc lomu nosvēršanas Sventes pagasta sporta darba organizators un sacensību galvenais tiesnesis Raimonds Mukāns apbalvoja uzvarētājus dažādās nominācijās. Starp jaunietēm un jauniešiem visu goda pjedestālu aizņēma Sventes vidusskolas audzēkņi. 1. vietu starp jaunietēm izcīnīja Veronika Putro ar 1.215 kg smagu lomu. Otro vietu izcīnīja Ēvija Vanaga ar 0,430 kg lomu. Jauniešu konkurencē šogad veiksmīgākais bija Oļegs Adamovičs ar 0,810 kg lomu, 2. vietā Aleksandrs Sokolovs (0,530 kg) un 3.vietā Andris Krauklis (0.430 kg). Vīriešu konkurencē 1.vietu ar 1,615 kg smagu lomu izcīnīja sacensību vecākais un vispieredzējušākais zvejnieks pensionārs Tadeušs Turonoks. 2. vietā Maris Baurovskis ar 1.250 kg un 3. vietā Stanislavs Krauklis ar 1.180 kg lomu.

Sacensību uzvarētāji tika apbalvoti ar pagasta pārvaldes balvām un diplomiem. Ar pārsteiguma balvām apbalvoti Andris Krauklis par  lielāko neķerto zivi (0,255 kg asaris) un balvu par vismazāko zivi saņēma Jevģēnijs Goloveckis.