PAZIŅOJUMS

Sventes pagastā no 2021. gada 30. septembra tiek mainīts Sventes pasta nodaļas darbības modelis. Turpmāk Sventē visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst. 11 līdz 12 tiks nodrošināti bibliotēkas telpās Alejas ielā 11 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Tāpat kā līdz šim, Sventes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

Ar pastnieka starpniecību Sventes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Sventes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Ilūkstes pasta nodaļu Vienības laukumā 3, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 17.

Sventes iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 2021.gada 30.septembra tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, sākot ar 30.augustu.