Pašvaldības darbinieku ziemas sporta un atpūtas svētkos Sventei 2.vieta

Sventes vidusskolas sporta zālē, pēc vairāku gadu pārtraukuma, aizvadīti pašvaldības darbinieku ziemas sporta un atpūtas svētki, kurās savu veiksmi, veiklību un izturību pierādīja 20 komandu dalībnieki, startējot dažādās interesantās disciplīnās.

Piemēram, šoferu sacensībās “braukšanā pa labirintu” uzvaras laurus plūca Andrejs Aņisjko no Sventes, Vladimirs Smilgins no Kalupes un Alfons Artemjevs no Naujenes.

Sacensībās bibliotekāriem grāmatu salikšanā pa plauktiem vislabāk veicās Inesei Anaņko no Sventes, Tamārai Delei no Dubnas un Elvīrai Kokinai no Maļinovas.

Komandu sporta veidā, pārnesot bumbu uz “paplātes”, veiklākie bija Sventes komandas dalībnieki, 2. vietā – Vaboles pagasta komanda, savukārt 3. vietā – komanda no Medumiem.

Visbeidzot jautrajā stafetē uzvaras laurus plūca Sventes pagasta komanda, 2. vietā atstājot Naujenes pagasta komandu, bet trešajā – Medumu pagasta komandu.

Rezultātu kopvērtējumā par sporta un atpūtas svētku laureātiem kļuva Naujenes pagasta komanda, 2. vietā – Sventes pagasta komanda, bet trijnieku noslēdza novada domes deputātu komanda!

Sacensību starplaikos dalībnieki varēja baudīt veselīgas uzkodas. Sporta un atpūtas diena aizritēja projekta “Pasākums vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.