Maija jautājumi konkursā “Mans novads Latvijā”

Ja Tev ir 16-25 gadi, no 2016.gada februāra līdz novembrim piedalies konkursā “Mans novads Latvijā”.

Katru mēnesi Daugavpils novada informatīvajā izdevumā “Daugavpils Novada Vēstis” un mājas lapā www.daugavpilsnovads.lv tiks publicēti jautājumi, uz kuriem atbildes jāiesniedz elektroniski uz adresi irena.bulasa@dnd.lv līdz nākamā mēneša 15. datumam, ar norādi atbildes konkursam “Mans novads Latvijā”. Uzvarētājs būs tas, kurš konkursa norises laikā būs iesūtījis visvairāk pareizo atbilžu. Balvā – ekskursija pa kultūrvēsturiskām vietām.

MAIJA JAUTĀJUMI:

1)     Cik gadu šogad svinēja Nīcgales pagasts? Kurā gadā un kā tas izveidojās?  (Konkrētas atbildes dažu teikumu veidā)

2)     Kalupieša Henriha Kivlenieka biogrāfija, sabiedriskais un literārais devums. (Neliels pētījums A4 lpp apjomā)

3)     Kādas astoņas statujas atrodas Kalupes Vissvētākā Altāra sakramenta Romas katoļu baznīcas altāru daļās un cik cm augstas ir jebkuras divas no tām? (Statuju atrašanās vieta, nosaukums,  divu statuju augstums centimetros)

Atbildes gaidīsim līdz 15.jūnijam uz e-pastu irena.bulasa@dnd.lv, ar norādi atbildes konkursam “Mans novads Latvijā”. Uzvarētājs būs tas, kurš konkursa norises laikā būs iesūtījis visvairāk pareizo atbilžu. Balvā – ekskursija pa kultūrvēsturiskām vietām.