Lieldienas – dzīvības un gaismas svētki

Lieldienas – dzīvības un gaismas svētki. Ar Lieldienām dienas gaismas kļūst vairāk un naktis saraujas arvien īsākas. Jo vairāk saules, jo vairāk atmostas daba mums apkārt, jo vairāk dzīvesprieka un gaismas katrā no mums. Lai arī kalendārā pirmais pavasara mēnesis pagājis, daba laiku pa laikam izspēlē ar mums joku un aiz loga redzam cīruļputeni visā tā krāšņumā.

Sagaidot Lieldienas, kas šogad tika svinētas 1.aprīlī jeb Joku dienā, arī Sventes Tautas nama dalībnieki nolēma pajokot.  Tāpēc Lieldienu galvenais rotājums – Ziemassvētku eglīte ar košām Lieldienu olām! Svētku pasākumā skanēja dziesmas, tika skandēti Lieldienu un joku pantiņi, lasīti jautri pareģojumi.  Skatītājus priecēja  arī Tautas nama deju kolektīvi.

Pēc pasākuma dalībniekiem tika piedāvātas sporta aktivitātes, kuras slikto laika apstākļu dēļ noritēja nevis ārā, kā bija ieplānots, bet gan Tautas nama telpās. Savukārt tie, kas nepiedalījās sporta aktivitātēs, varēja izbaudīt Veltas Loces gleznu izstādi un interešu grupas “Sventes pērlītes” rokdarbu daudzveidību.

FOTOGALERIJA

TN vadītājs Viktors Petaško