Lāčplēša dienai veltīta kausa izcīņa volejbolā MIX komandām

12. novembrī Sventes vidusskolas sporta zālē notika tradicionālā Daugavpils novada kausa izcīņa volejbolā MIX komandām par SIA “LatTopo” balvām, veltīta Lāčplēša dienai. Balvu izcīņā piedalījās piecas komandas. Atklāšanas parādē dalībniekus aizvadītajā Lāčplēša dienā sveica Sventes pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasiļevska, novada domes deputāti Aleksandrs Sibircevs un Vjačeslavs Moskaļenko, novada domes Sporta nodaļas vadītājs Edgars Miglāns.Svinīgi tika pacelts Republikas karogs un atskaņota Valsts himna.

Komandas sacentās viena apļa turnīrā pēc riņķa sistēmas. Pēc 10 spraigu spēļu cīņām 1. vietu, Lāčplēša kausu un “LatTopo” piemiņas kausu un  zelta godalgas izcīnīja novada veterānu komanda ar 11 punktiem, kuras sastāvā spēlēja Jūlija Skridla, Sana Catlakša, Evita Miglāne, Aleksandrs Davidovs, Ruslans Jefimovs, Jevģēnijs Malins un Maksims Teležnikovs.

Otro  vietu, sudraba godalgas un piemiņas kausu izcīnīja Līksnas pagasta Alda Rokjāna trenētā komanda ar 8 punktiem. Bronzas godalgas un piemiņas kausu izcīnīja spēlējošā trenera Vjačeslava Moskalenko vadītā   “LatTopo” komanda ar 6 punktiem.

Par turnīra labākajiem spēlētājiem žūrija atzina un  pārsteiguma balvas pasniedza Ruslanam Jefimovam  no novada  veterānu komandas, Oļegam Maļinovskim no Līksnas, Iļjam Moskaļenko no “LatTopo”, Andrim Prekelam  no Sventes un Irinai Iļjinai no novada superveterānu komandas 50+ gadi.

Komandas sveica, piemiņas kausus, medaļas un balvas pasniedza SIA „LatTopo” firmas pārstāvis Jevģēnijs  Gridasovs.

Komandas pateicās sacensību rīkotājiem – novada domes Sporta nodaļai un SIA „LatTopo” par Sventē sarīkotajiem volejbola svētkiem, sacensību organizāciju un balvām, kā arī Sventes vidusskolai par viesmīlību.

Sacensību galvenais tiesnesis:
Eduards Lihoveckis