Daugavpils novada skolotāju 6. sporta un atpūtas svētki

Lāču pamatskolas sporta zālē aizritēja Daugavpils novada skolotāju 6. sporta un atpūtas svētki, pulcējot 10 komandas, kuras pārstāvēja Izglītības pārvaldi, Biķernieku, Kalupes, Laucesas, Lāču, Medumu, Naujenes, Salienas, Sventes un Zemgales skolu.

Svētku atklāšanas parādē skolotājus sveica un veiksmes vēlēja Daugavpils novada domes priekšsēdētājas vietnieks Arvīds Kucins un Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne. Tā kā iepriekšējo reizi uzvaras laurus plūca Kalupes pamatskola, Lāču pamatskola un Izglītības pārvaldes komanda, šo komandu pārstāvjiem bija tas gods pacelt svētku karogu.

Komandas izspēlēja 9 interesantas un aizraujošas disciplīnas, saņemot balvas gan atsevišķos uzdevumos, gan kopvērtējumā.

Iepriekšējā gada titulētākā komanda Kalupes pamatskola šajās spēlēs uzvarēja basketbola bumbas mešanā un bumbiņu pārnešanā; Biķernieku pamatskolas pedagogi visveiklāk izlīda caur apli; mājinieki  – Lāču pamatskola – bija labākie uzdevumā “Noķer bumbu”, bumbiņu mešanā un jautrajā stafetē; Medumu pamatskola visātrāk tika galā ar puzles salikšanu, savukārt Sventes vidusskola izcīnīja 1.vietu frisbija metienos un domino.

Vadītāju trīscīņā 1.vietu ieguva Aleksandrs Sibircevs (Svente), 2.vietu – Ināra Ondzule (Kalupe) un 3.vietu Vita Skvarcova (Medumi).

Kopvērtējumā par Daugavpils novada skolotāju 6.sporta un atpūtas svētku uzvarētāju un zelta kausa ieguvēju kļuva Sventes vidusskolas komanda. Sudraba medaļas ieguva Kalupes pamatskola, bet bronzu saņēma mājinieki –  Lāču pamatskola. Jāpiebilst, ka konkurence bija ļoti sīva, jo uzvarētājus citu no citas šķīra tikai viena punkta starpība.

Olimpiskajā sešiniekā ierindojās Medumu pamatskola (4.vieta), Naujenes pamatskola (5.vieta) un Izglītības pārvalde (6.vieta).

Uzvarētāju kausus un medaļas sarūpēja Daugavpils novada domes Sporta nodaļa.