Atpūtas pasākums Sventes pagasta senioriem

Šī gada 12.oktobrī notika atpūtas pasākums  Sventes pagasta senioriem.

Interešu grupas “Sventes pērlītes”  dalībnieces sagatavoja izstādi “Rudens veltes- veselībai”, kurā varēja apskatīt kompozīcijas no  ķirbjiem, kukurūzas lapām, kaltētu ziedu gleznas. Bija skatāmi ārstniecības augi un ogas, kaltētas tējas,  sagatavoti vairāk kā 20 dažādi interesanti ievārījumi degustācijai.

Visus svētku dalībniekus sveica, pateicās, laba novēlējumus teica  un pasniedza dalībniekiem augļu grozu Daugavpils novada  Sociāla dienesta vadītāja Anna Jegorova.

Pasākumā uzstājās  Ambeļu pagasta   vokālais ansamblis “Romaška”,  vadītājs Aleksandrs Barkovskis.  Tika izdziedātas sirdij tuvas, romantiskas  un sirsnīgas dziesmas. Seniori  ansambļa dalībniekiem pateicās pasniedzot rudens ziedu pušķus no saviem dārziem un vīriešiem pirts slotas.

Tika izspēlēti dažādi konkursi. Lielākais autovadītājas stāžs izrādījās seniorei Helēnai Pilacei – 52 gadi.  Viņai tika piedāvāts samontēt automobili no zālē esošiem materiāliem- riteņiem, spuldzēm, stūres. Helēna ļoti veikli tika ar to galā un stūrēja pa zāli goda riņķi.

Pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasiļevska  uzrunāja visus klātesošos novēlot veselību, izturību, atsaucību. Pateicās  interešu grupas “Sventes pērlītes” dalībniecēm  un   ciemiņiem no Ambeļiem.

Visi pasākuma dalībnieki jautri pavadīja laiku, klausoties koncertu, dziedot un dejojot .

Pateicamies  vokālajam ansamblim “Romaška” par uzstāšanos, senioriem par  dalību, Daugavpils novada domei un Sventes pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu.

 

FOTOGALERIJA

Sventes TN vadītājs  V.Petaško