Aktīvi pagāja sporta pasākumi

05.11.2017. norisinājās tradicionālā Sventes pagasta kausa izcīņa basketbolā. Turnīrā piedalījās 4 komandas, kuras spēlēja pa riņķi. Pirmo vietu izcīnīja Pilskalnes komanda, kura fināla spēlē uzvārēja Sventi ar skaitu 45-41, trešajā vietā –  Daugavpils 15.vidusskola un pēdējie palika Spoģu komanda. Labākie spēlētāji komandās bija – Pilskalne ( G.Bērziņš ), Svente ( O.Ķeziks ), 15.vsk (R.Gavrilovs),  Spoģi ( V.Streļcovs).

26.11.2017. Sventē notika pagasta čempionāts novusā. Sacensības piedalījās 30 dalībnieki.

Bērnu vidū 1.vietu izcīnīja  Leons Klaucāns, 2.vietu – Vadims Zagorskis, 3.vietu – Dmitrijs Kostandovs.

Sievietēm 1.vieta – Oksanai Mukānei, 2.vieta – Marinai Sokolovai, 3.vieta – Valērijai Sokolovai.

Vīriešiem 1.vieta –  Valērijam Meinertam, 2.vieta – Raimondam Mukānam , 3.vieta – Jevgeņijam Gridasovam.

10.12.2017 norisinājās Sventes pagasta čempionāts šautriņu mešanā. Tajā piedalījās 25 dalībnieki.

Godalgotas vietas ieguva:

Bērni: 1 .vieta – Armands Rokjāns, 2.vieta – Andris Krauklis, 3.vieta – Renāts Klaucāns.

Starp sievietēm 1.vieta – Veronikai Putro, 2.vieta – Inārai Kurilovai, 3.vieta – Marinai Sokolovai.

Vīriešiem 1. vieta – Jevgeņijam Goloveckim, 2.vieta – Aleksandram Sibircevam, 3.vieta- Raimondam Mukānam.