Aizvadīts otrais Daugavpils novada MTB maratons

11. septembrī Sventē notika otrās riteņbraukšanas sacensības “Daugavpils novada MTB maratons”. Sacensībās startēja 95 riteņbraucēji no dažādām Latvijas un Lietuvas pilsētām un novadiem. Sacensību dalībnieki atkarībā no vecuma grupas veica maratona (35 km) vai tautas brauciena (21 km) garas distances un Ģimenes brauciena distanci (5 km). Tautas braucienā piedalījās 27 riteņbraucēji, Ģimenes brauciena distanci veica 18 riteņbraucēji un maratona distanci – 50 riteņbraucēji.

Sacensību idejas pamatā ir popularizēt riteņbraukšanu un velosportu, kā aktīvas atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu, popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli un veicināt interesantu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu Daugavpils novadā.

Rezultāti:
Maratona kopvērtējums (vīrieši)
1.vieta Grauzinis Tautvydas (Antaris team, Lietuva)
2.vieta Zilis Aleksandrs
3.vieta Dilys Arturas (Colibri cycling team, Lietuva)
Maratona kopvērtējums (sievietes)
1.vieta Frīda Vija (TK Sniegpulkstenīte)
2.vieta Pavļukova Ļubova (S-Sportas SK)
3.vieta Bauska Evita (Selonia)
Maratons (V-17/līdz 1999.g.dz.)
1.vieta Vanags Renārs (LiVelo/BTA)
2.vieta Pīnups Mārcis (DTC-Jaunība)
3.vieta Zagrebaitis Laurynas (Lietuva)
Maratons (V-18/18-30 gadi)
1.vieta Grauzinis Tautvydas (Antaris team, Lietuva)
2.vieta Rope Laurynas (IDK, Lietuva)
3.vieta Bogdanovs Austris (LiVelo/BTA)
Maratons (V-30/31-40 gadi)
1.vieta Zilis Aleksandrs
2.vieta Gavenavicius Augustas (Colibri cycling team, Lietuva)
3.vieta Užuls Valdis (Be active)
Maratons (V-40/41-50 gadi)
1.vieta Dilys Arturas (Colibri cycling team, Lietuva)
2.vieta Ukins Aivars (LiVelo/BTA)
3.vieta Indriksons Alvis (Jēkabpils LAT)
Maratons (V-50/virs 50 gadiem)
1.vieta Kuzņecovs Juris (Selonia)
2.vieta Rutkups Jānis (LiVelo/BTA)
3.vieta Broks Juris
Maratons (S-20/līdz 1996. g.dz.)
1.vieta Latkovska Solvita
Maratons (S-21/21-40 gadi)
1.vieta Frīda Vija (TK Sniegpulkstenīte)
2.vieta Bauska Evita (Selonia)
3.vieta Makselyte Jurgita (Antaris team, Lietuva)
Maratons (S-40/virs 41 gadiem)
1.vieta Pavļukova Ļubova (S-Sportas SK)
2.vieta Latkovska Rita (RITA)
Tautas brauciens (vīrieši)
1.vieta Valdonis Renārs (LiVelo BTA)
2.vieta Grinbergs Gints (Selonia)
3.vieta Malahovskis Vladislavs
Tautas brauciens (sievietes)
1.vieta Starceva Irina (Be active)
2.vieta Bakanova Jeļena (Be active)
3.vieta Sauša Diāna (BELO Cycling Project)
Ģimenes brauciens (jaunieši)
1.vieta Zilis Iļja
2.vieta Maļina Imants (Daugavpils BJSS)
3.vieta Krauklis Andris
Ģimenes brauciens (jaunietes)
1.vieta Andrejeva Elīza
2.vieta Luzgina Mila (FUNNYLAND.LV)
3.vieta Vanaga Adriāna (TK Sniegpulkstenīte)