Ainārs Jonāns – jaunietis, no kura iedvesmoties!

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par jauno zemnieku Aināru Jonānu, kurš audzē dārzeņus Daugavpils novada Sventes pagastā: http://tuesi.lv/2016/10/viss-izdosies/. Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

“Ja pozitīvi skatās uz visu, tad arī viss izdosies. Neveiksmes gadās, vienkārši jāizturas pret tām kā dzīves mācību,” uzskata Ainārs Jonāns, kurš audzē dārzeņus Daugavpils novada Sventes pagastā.

“Ja tu esi izlēmis, ka tev tas izdosies, tad ir jādara, neatkarīgi no tā, ko domā tavs kaimiņš vai kāds cits cilvēks. Ja tu nepamēģināsi, pamēģinās kāds cits. Ja ir slikti, tad izdari tā, lai ir labi,” aicina Ainārs.

“Mums ir jāstrādā lai dzīvotu, nevis jādzīvo lai strādātu. Darbam jāsagādā prieks, jo darbs ir liela  dzīves sastāvdaļa. Tikai tad tu varbūt esi laimīgs,” saka Ainārs.

“Es esmu maza daļiņa no Latvijas, visi citi ir pārējā Latvijas daļa. Cik labi esam mēs, tik laba ir mūsu valsts.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta “TUESI.LV Latvijas simtgadei” ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija
Projekts “TUESI.LV”         
info@tuesi.lv
22382139

TUESI.LV
Latvijas iedvesmas stāsti | www.tuesi.lv