Daugavpils novada atklātais individuālais čempionāts 64 lauciņu dambretē

 10.decembrī, jau  trešo gadu pēc kārtas, Sventes pagasta Tautas namā notika Daugavpils novada atklātais individuālais čempionāts 64 lauciņu  dambretē, kurā šogad piedalījās 32 dambretisti no Daugavpils novada, no Jēkabpils, Krāslavas,  ka arī viesi no Lietuvas  Anikščai, Antažave, Kupišķis un Zarasu pilsētām.

Atklāšanas  parādē dalībniekus sveica un panākumus čempionāta dalībniekiem novēlēja Sventes pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasiļevska un Daugavpils novada domes Sporta nodaļas vadītājs  Edgars Miglāns .

Visi dalībnieki sacentās vienā grupā un uzvarētājus pa grupām noskaidroja  pēc izcīnītajiem punktiem kopējā konkurencē. Vissīvākā  konkurence bija  vīriešiem, jo  pretendentu skaitā bija 6 dambretes meistari, kuri  arī  izcīnīja  godalgotas  vietas.  Pēc nospēlētajām 9 spēļu kārtām čempionāta piemiņas kausu, zelta godalgu un balvu izcīnīja Valerjans Vizulis no Jēkabpils ar izcīnītajiem 8 punktiem. Otro vietu ar 7 punktiem izcīnīja  Sventes pagasta komandas pārstāvis Vitālijs Kravcovs un trešajā vietā starptautiskās klases dambretes meistars Valdas Veršulis no Anikščai  ar 6 punktiem. Dāmu konkurencē pirmo vietu ar 5,5 punktiem un piemiņas kausu izcīnīja  Lija Bogdanova  no Sventes pagasta komandas . Otrajā  vietā  ar 4,5 punktiem Melita Rozentāle no Jēkabpils  un trešajā vietā Stefānija Dombrovska no Daugavpils ar izcīnītajiem 4,5 punktiem.

Jauniešu konkurencē zelta medaļu un piemiņas kausu izcīnīja Valentīns Meinerts  no Sventes, otrajā vietā  Leonīds Murevičs no Daugavpils un trešajā vietā Andris Krauklis no  Sventes. Uzvarētājiem  kausus, medaļas un balvas pasniedza Sventes pagasta pārvaldes vadītāja  Brigita Vasiļevska un Daugavpils novada dambretes sekcijas vadītājs Tadeušs Turonoks .

 Dalībnieki pateicās organizatoriem un Sventes pagasta Tautas namam  par lielisku sacensību sarīkošanu, sacensību  telpu  Ziemassvētku krāšņo noformējumu, garšīgajām kafijas un  tējas pauzēm un SIA „ EKO  PAIPALAS „ par  Ziemassvētku balvām.

 

Sacensību galvenais tiesnesis  Eduards Lihoveckis